| MikySeeYou a întrebat:

Folosesc mozilla firefox, dar mai am inca si internet explorer...si intrebara:CUM FAC SA SCAP DE RECLAMELE DE LA EXPLORER fara sa-mi afecteze IP-ul?

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cum fac să dorm în aşa fel încât să nu afecteze asfaltul din cartierul vecin? Cam aşa a sunat întrebarea ta.
Browserele folosite n-au nicio treabă cu IP-ul. E necesar să ai IP alocat ca să poţi folosi un browser dar nu e neapărat să ai browser (fie el explorer, mozilla, safari şi care-or mai fi) ca să ai IP alocat.
Prin urmare, sfatul meu e să reformulezi întrebarea ca să pricepem şi noi ce vrei de fapt căci nu există în general expresia "a afecta IP-ul" (care e un număr, nu ai cum să-l "afectezi" în niciun fel) şi clar nu are treabă cu browserele.
Salut.

| nashu40 a răspuns:

De reclame nu ai cum sa scapi, din pacate.Si daca tot ai si mozilla, de ce mai folosesti si internet explorer?!
Mozilla e mult mai bun si mai stabil.

| Instinkt a răspuns:

Lasa-le frate incearca google chrome si nuvei mai avea nici o problema

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Down mozila no script e o extensie si nu ve i mai avea reclame pace

| alin_6111 a răspuns:

Explica-mi care e metoda ta prin care iti afecteaza ip-ul...ca tare sunt curios. daca folosesti mozilla, de ce vrei sa scapi de reclamele de la explorer?