| oanaamaria a întrebat:

Funda. Am auzit ca trupa Parazitii va sustine un concert pe la sfarsitul lui septembrie, la Cluj. As dori sa stiu daca e adevarat, si daca e, as dori sa stiu unde si cand va avea loc. Multumesc big grin

1 răspuns:
| guardian18angel a răspuns:

Din tot internetul, nu exista dovezi cum ca Parazitii vor fi prezenti la Cluj luna asta sau luna urmatoare. Scuze...

Ar fi fost prezent pe site-urile tipice Cluj Napoca daca era, mai ales acum curand.

Poate altadata happy