| Floarealbastra92 a întrebat:

Funda! Cam cat costa un brad artificial cam de 1.50m?

Răspuns Câştigător
| lexy22 a răspuns:

Buna marsma, un brad artificial cam de 1. 50 m costa intre 40 si 100 de lei.depinde de unde il cumperi.

bunica mea l-a cumparat cu 70 de lei.

sper ca ti-am fost de ajutor.

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Un brad artificial cu o inaltime de 1, 5 costa in jur de 100 roni.

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Depinde de unde il cumperi happy Eu am dat pe unul cu lungime de 2m, 86 RON l-am cumparat de la Dedeman happy si crengi frumoase, bogate...nu 3 ramurele laughing

| Lala20 a răspuns:

Bradul de 1. 80m care l-am cumparat pentru clasa a costat 30lei din hypermarket! Deci in jur de 25lei. Funda?

| OfficialFallingStar a răspuns:

Buna!

Eu am vazut prin cataloagele magazinelor ca un brad de 1. 50 ar costa aproximativ 50 de lei. Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In carrefour costa cam 50lei

| iloveLoVe_7057 a răspuns:

Intre 40-60 lei eu l-am luat cu 50 lei acum un an poate e mai scump sau mai ieftin