| papooshyka a întrebat:

Funda, ce e aceste hi5? ce e interesant acolo? tot aud hi5, hi5
Vreau si eu informatii despre el, si cum se face...pls hrlp, me... Funda

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

E un site de socializare cum e si facebook, twiter, neogen etc dar mai ales unde anumite persoane isi etaleaza calitatile lor fizice extravagante si nemaintalnite, pentru a demonstra rolul lor in societate (adica mai destepti decat oricine, mai chipesi, mai cu muschi, mai dezbracate) :D Si eu am cont doar pe hi5, insa actualizat de acum 2 ani si in plus mai e si doar pentru prieteni :))
Iti poti face cont aici: http://www.hi5.com/friend/displayHomePage.do?logout=true
Completezi in stanga la "Inscrie-te pe hi5", dupa care apesi "Inregistrare!" Succes

6 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Neata! nici eu nu am hi5 dar stiu ce e:e un loc pe net, unde iti faci cont si de aici incepe totul, iti pui poze, le personalizezi, poti incarca videoclipuri, e ca un mini site despre tine si ce iti place:D.ai aici un model de hi5:http://model-band.hi5.com. sper ca ai inteles ceva, nu pot sa explic foarte bine pentru ca nici eu nu mi-am dat interesul sa imi fac unul;;). fundita?

| M' a răspuns:

Da este:)
iti pui poze.
iti faci prieteni
comentezi poze
ai jocuri
http://hi5.com/ intrii aici si iti faci cont

| ikram a răspuns:

E un site de socializare.

Din punctul meu de vedere nu e nimic interesant, e pentru persoane fara prieteni adevarati, care vor sa para interesanti fata de alte persoane pe care nici macar nu le cunosc.

In principiu, iti pui poze, scrii despre tine, adaugi prieteni in lista, primeste comentarii la pozele puse de tine, primesti comentarii, etc.

| Podwer a răspuns:

Daca vrei sa afli ce e hi5 si cum se face un cont intra aici http://www.videotutorial.ro/? p=1113

| loredana2012 a răspuns:

E o porcarie. Pitipoance innebunite dupa comentarii, cocalari care se pozeaza in masini scumpe sau in oglinda cu un telefon de ultrafite si care isi pun la status citate de filozofi, doar doar o crede cineva ca e un mare intelectual

| Elle a răspuns:

Este o retea de socializare intre pitipoance si cocalari(ca numai d`astia gasesti acolo) Si mai sunt pe ici-colo cativa oameni mai cu capul pe umeri.Parerea mea!(stiu ca o sa primesc stupid straight face )