| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA... [ce semnificatie are acest vis :o prietena a visat un camp de flori in care se afla cu prietenele ei. una dintre prietene i-a spus ca va pleca pentru totdeauna. iar aceasta se facea ca pleaca...]ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| trista_5619 a răspuns:

Salut izza acesta e un cosmar nu un vis, visul se poate implini, dar cosmarul nu! fiecare om are cate un cosmar si nu intelege de ce a visat asa ceva, nu trebuie sa-l crezi si sa cauti despre ce inseamna el. sfatul meu este sa uitati acest cosmar, sunt sigura ca ati mai avut si altele dar nu le-ati luat in seama, asa-i? eu spre exemplu, ma sperii de aceste cosmaruri, dar ma gandesc ca nu a fost realitate, si incerc sa uit ce am visat. bafta si spune-i prietenei tale sa uite si tu la fel. pup dulce.

3 răspunsuri:
| darkmihai a răspuns:

Def: visele sunt fabulatii ale creierului cand nu poti sa dormi bine :def
nu are o semnisicatie in 50% din cazuri 50% nu se pote intampla nimica rstu 50% este (fara cuvinte) (stim cand vedem ceva parca ne separe cate o dat un sentiment ca am vazut)

| darkmihai a răspuns:

Am uitat raspunsul 20% da 50% nu

| dumyStar20 a răspuns:

Probabil prietena ta se va certa cu cineva cat de curand. sper ca te'am putut ajuta.
fundita?