| Krysty111999 a întrebat:

Funda...Imi spune-ti va rog frumos de ce nu merge sa fac video-ul pe movie maker? Il editez...si cand dau sa save movie file imi tot cresc minutele in loc sa scada.Filmuletul l-am filmat cu fraps in metin2.ro.Am incerca sa il pun pe youtube, dar nu merge, asa ca l-am convertit in wmv ca sa mearga sa il editez cu movie maker.Fraps imi face format avi, dar nici asta nu imi merge sa il pun pe youtube.sad

1 răspuns:
| Tw1x a răspuns:

Incearca sa filmezi cu hypercam 3 sisa editezi cmoviemaker straight face