| papooshyka a întrebat:

FUNDA NUMAIDECAT, exista vreun site care poate rezolva niste probleme la matem...sau la alte obiecte?

5 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Nu. Dar poţi intra pe http://www.mateonline.net/ să vezi formule

| campanario a răspuns:

Cel mai bun mod de a rezolva problemele la mate, si orice tema la orice materie, se poate doar cu mintea. Ce rost are sa iti usurezi " treaba ", cand poti sa gandesti cu capsorul tau?! Nu stiu sa iti raspund la intrebarea ta, nu cunosc nici un site. happy Pupici

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa le si scrie in locul tau?