| MeMeMe97 a întrebat:

Funda + vot!

Am avut in pc microsoft office.Intr-o zi am vrut sa imi instalez sims 8 in 1 si nu aveam memorie asa ca am vreut sa dezinstalez tot pachetul microsoft, i-am dat dezinstalare si m-am gandit ca nu mai este nevoie sa iil dezinstalez ptc. puteam sa instalez acel joc in alta pare unde aveam memorie! I-am dat intrerupere la dezinstalare si acum cand vreau sa intru in el nu ma lasa si cand vreau sa il dezinstalez imi apare o eroare care arata cam asa: dezinstaalrea nu poate fi realizata deoarece limba aleasa nu este compatibila cu calculatorul dvs! Adica? Cum pot sa mi-l instalez iar ca nici asta nu ma lasa!

P. s.:am nevoie de programul acesta f. f mult pentru ca doar prin el scot la imprimanta!

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Cred ca intre timp ai schimbat interfata de limba.Sau revii la setarile dinainte si incerci instalarea(repararea, dezinstalarea, ce vrei tu) sau folosesti un program care sa realizeze o dezinstalare "fortata" (asta iti recomand eu) - http://www.iobit.com/advanceduninstaller.html