| bau0217 a întrebat:

FUNDAA! M-am hotarat sa imi tin ziua la tenis. Pentru asta as avea nevoie de vreo 2, 3 terenuri ACOPERITE in bucuresti plus vreo 12 paletelaughing) Ma intrebam daca se poate pune in aplicare planul meu, daca exista 3 terenuri acoperite unul langa celalat, sau macar 2. Daca da cam cat ar costa toata smecheria? Daca puteti sa imi dati si un numar de telefon sau un sitebig grin

1 răspuns:
| Tequilla_3721 a răspuns:

DACA iti doresti cu adevarat vei reusi.Nu stiu exact, eu sunt de la Constanta. Dar nu foarte mult.Mai ales ca vei merge in grup [poate va face si o mica reducere]. Ca site, uita-te pe google.gasesti acolo.Sanatate,pupici,ai grija de tine si un sincer LA MULTI ANI! Sa ai parte de fericire si tot ce iti doresti! fundita te rog frumos?