| Stefania a întrebat:

FUNDITA! Buna dragi utilizatori TPU! Am si eu nevoie de ajutorul vostru. Un baiat ma place "ma iubeste" si el crede ca eu nu >:". Am nevoie de niste statusuri ca sa-i arat ca simt la fel. FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| moniii_1083 a răspuns:

Ok! Uite niste statusurihee hee

Un prieten m-a prins de mana si mi-a atins inima!
Prietenia este dovada faptului ca nu suntem singuri nici la bucurie nici la tristete!
Gesturile marunte fac viata suportabila. Un zambet, o atingere, o atentie, grija! :X
Iubirea e oarba, prietenie inchide ingaduitoare ochii! tongue
Daca te iubesc si nu ti-am spus-o inseaman ca astept sa o spui tu primulwinking
Faptul ca te plac atat de mult si inca nu ti-am spus-o inseamna ca am atat de mare nevoie de tine...

Sper sa te ajutewinking

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Declaratiile de iubire trebuie rupte din inima.

| zuzukaeu a răspuns:

Mai bine da-i de inteles personal, gasesti tu ceva trucuri sa te apropii de el.bafta.si cand iti propui ceva lupta, fa in asa fel sa reusesti. pusy

| louis3 a răspuns:

Prin statusuri, pot aprea diverse aluzii in opinia lui, cel mai bine e sa ii spui personalhappy