| Mihaelutsaa a întrebat:

Fundita :d`! Buna :*. Nu stiu ce se intampla cu contul meu TPU thinking Nu-mi mai apar toate punctele. intrebarile am tot 11, dar ar fi trebuit sa fie mai multe, Raspunsurile mele, sunt aproape 100 si nu`mi apar decat 41 sau ceva de genu' sad plz heelp crying

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Este, sa zic asa, o mica problema a site-ului. Cel, care se ocupa de aceste lucruri, este plecat in concediu (asa am auzit). big grin In curand problema se va rezolva si totul se va intoarce la normal, inclusiv punctele.winking Stai linistita! day dreaming

5 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

Si mie la fel imi arata ...imi arata 40 de intrebari dar de fapt ma 45straight face
295 raspunsuri... dar de fapt am 300 si ceva straight face

| 1992 a răspuns:

Probabil le-ai trimis anonim.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La toti ni se intampla asta, s-a spus ca este o defectiune a programului si cel care trebuia sa o repare este in concediu. S-a promis ca o sa se rezolve cat de repede si atunci vor fi adaugate raspunsurile si punctele din aceasta perioada, nimic nu se va pierde. O zi buna!

| Bacemi a răspuns:

Este o problema temporara. Punctele se contorizeaza si cat mai repede cu putinta se va face actualizarea. Nu vei pierde nimic. Ai un pic de rabdare.

NOname
| NOname a răspuns:

@Mihaelutsaa, ma bucur, ca ti-am fost de folos.winking Mersi pentru apreciere! peace signwinking