| anonim_4396 a întrebat:

FUNDITA!
Ma inteleg foarte bine cu iubitul meu, ma ia de acasa, ma aduce acasa, intamplarea a facut sa faca cunostina cu mama si a fost chiar incantat, este foarte grijuliu, ma pupa pe frunte, nu e genul sa ma pipaie, are foarte multa grija de mine, ma tine mereu de mana, imi pupa mainile, le-a spus parintilor de mine, vorbeste cu mine de fata cu ei, depune eforturi mari sa ne vedem zilnic, suntem impreuna de o saptamana, cand plecam de la un local ma ajuta sa iau geaca pe mine, totul perfect si bine. Insa aseara mi-a zis "am probleme", am inteles la ce se refera si mi-a spus sa nu-l mai sarut in public pentru ca nu se poate controla. Deci, mi-a spus asta pentru a-mi da de inteles ca NU vrea doar chestia aia sau pentru a-mi da de inteles ca vrea chestia aia?

7 răspunsuri:
| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Poate lui nu-i plac sarutarile in public.

| pahomi a răspuns:

Pentru ca vrea chestia aia

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Vrea chestia aia.

| CoquineNoire a răspuns:

He wants the P.

| amorezul17 a răspuns:

Ca si baiat iti spun ca toti vrem chestia aia, dar ti-a spus asta ca sa stii ca se excita foarte tare si dupa poate ajungeti la chestia aia dar el te respecta si tocmai de asta ti-a spus ca sa nu ajungeti asa de repede la chestia aia.

| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Vrea chestia aia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gen, are sculament.