| AndreeaCdr a întrebat:

Fundita! Spuneti-mi daca tin parul in coada, isi pierde din volum?
Am parul mediu.
Abia mi l-am spalat, si are ff mult volum, si daca il prind... nu as vrea sa pierd din el.
Deci?

Răspuns Câştigător
| Kesha1428 a răspuns:

Pai un pic isi va pierde,insa dupa ce il desfaci piaptana-l cu peria, si va avea un volum mare...app:nu strange prea tare coada.happy Sper ca te-am ajutat, bafta!

3 răspunsuri:
| bibi4v a răspuns:

Depinde cat de strans si cat de mult il tii legat.

| afrodita3333 a răspuns:

Da pierde si din volul si face o cuta, un pliu urat acolo unde este elasticul si atunci cand il destaci sta umflat acolo urat.

| NicoleSova a răspuns:

Ar fi bine sa-l prinzi in coada, dar nu strins tare, altfel va cadea parul. bafta