| CRYSTYANOS a întrebat:

Gsptv transmite digi tv sau dolce tv? zic asta pentru ca vreau sa stiu daca o sa vad meciul cu steaua- vointa sibiu la gsptv, Multumesc multe de tot, funda marehappy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

GSP TV nu mai transmite meciuri din Liga a I-a din acest campionat. Meciurile sunt transmise doar pe Digi Sport, Antena 1 si Dolce. Numai bine!

2 răspunsuri:
| daisydeedee a răspuns:

Pai eu am GSPtv si am dolce TV

| Emil_Stanciu_1993 a răspuns:

Doar DOLCE îl mai are!
Daca dorești abonament:
*Dolce TV
-56 canale 27RON
-75 canale 38RON
-101 canale 55RON
*Prețurile sunt cu TVA inclus.

Va fac eu cerere si vin direct instalatorii acasa cu contractul si echipamentul, nu mai trebuie sa mai mergi la sediu.

Pt detalii si comenzi:
Luni-Vineri 12:00-20:00