| MeMeMe97 a întrebat:

Hai ca nu sunt sanatos! am pus cred ca mai mult de 10 intrebari despre papagali perusi...am ajuns sa imi cumpar unul(mascul) si nu stiu ce nume sa ii pun! mentionez cca peste ceva timp ii iau si o papagalita dar eu sper ca o sa il invat sa vorbesca!:-J
As vrea sa le pun numele Coco si Cipi! Dar ciu ii pun coco si cui cipi care e de fata care de baiat?

Răspuns Câştigător
| Silvya18 a răspuns:

Pune-i Coco masculului si Cipi femelei, eu asa cred ca o sa fie bine happy

2 răspunsuri:
| rZv995 a răspuns:

Nume:Coco si Chiri.
Si la cum zici ca esti nebun nu cred ca o sa ii inveti sa vorbeasca.(Am glumit)laughing laughing.
Si cand ii cumperi intrebi vanzatoarea/vanzatorul ca trebuie sa stie ca asa am facut si eu!
Bafta la invatatul cu vorbitul Perusilor!

| Anduuu a răspuns:

Eu zic unul din aceste nume pentru baiat si pentru fata cora sau cona sau cipi-baiat si gopi -fata:d