| adi a întrebat:

Hai sa facem un brainstorming. Idei de cadouri pentru persoane de sex opus.

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Un portret in creion facut de un artist dupa o poza cu ea pe care o ai. O sa fie foarte placut surprinsa, garantat! happy
Numai bine, Shinwinking

14 răspunsuri:
| glitt3r a răspuns:

Florilove struck

| joanna_1070 a răspuns:

Ceas

| Sara a răspuns:

Carte :X

auran
| auran a răspuns:

Medalion

| antonia09 a răspuns:

Pentru sotul meu eu mereu aleg intre: plover cu anchior, camasa, ceas, medalion, carti.

| di@n@ a răspuns:

Schimb de idei zici, hm

| di@n@ a răspuns:

Sau asalt de idei?

| di@n@ a răspuns:

Un parfum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catuse cu blanita aurie sau bile chinezesti, e un cadou unisex, dar nu mai are importanta.

| alecs871 a răspuns:

Dildo.

| sweety_9492 a răspuns:

Pai chestii utile dar in acelasi timp si accesibile pentru buzunarul oricui! scrumiera un pic mai particulara, un fular(e valabil si la fete si baieti), diferite chestii cu mesaje(gen cani, tricouri, sepci etc.se pot pune poze pe acestea cum si mesaje la alegere)sau daca stiti ca are nevoie de ceva in casa dc nu! haine si parfumuri as recomanda doar in cazul in care cunoasteti fff bine persoana daca nu lasati'o balta pentru ca sunt chestii ff personale si e posibil sa nu ii placa! de ex saptamana trecuta a fost ziua cumnatului meu.cu aceiasi problema m-am confruntat si eu ce sa cumpar?! pana la urma i'am luat o scrumiera cu un maimutoi.chiar daca a fost ceva banal a fost ff incantat si nimeni nu i'am mai adus asa ceva! toti au venit cu ceasuri, parfum aceleasi chestii care le aduc in fiecare an.

| nimic`pentru`nimeni a răspuns:

Jucarii de plus comice, accesorii interesante care le poate purta zi de zi ca sa i aminteasca de tine, lucruri total bizare dar interesante!

| ~kostynela~ a răspuns:

Ceas, laptopwinking

| adi explică:

@lemony: Da lemony, suna bine, dar trebuie sa accepte si persoana respectiva big grin