| anonim_4396 a întrebat:

Heeei.Stau la bloc si nu stiu unde sa imi ascund jurnalul... Vreau ceva sigur si original, mersi!

2 răspunsuri:
| CoffeeTeaOrMe a răspuns:

Hm, dacă nu e gros şi mai micuţ ai putea să-l laşi pur şi simplu sub covor, într-o zonă unde ai tăi nu au de ce să calce sau să umble cât să-l simtă. Sau. cum s-a sugerat mai înainte, pune-l printre caietele de şcoală. În dulap, printre hainele de vară unde nu mai caută nimeni pentru ceva timp laughing. Sau dacă ai bibliotecă, printre cărţi. Btw, sunt cărţi cu două straturi de coperţi, pentru protecţie. Ia una din coperţi, pune-o la jurnal şi lasă-l pe acolo. thinking
Sper că am ajutat :*

| alinaandreea150 a răspuns:

Pai ai putea sa il acunzi sub salteaua de la pat, sau sa ii pui o coperta si sa scrii gen Teme romana (in cazul in care mai esti eleva/studenta) si sa ii faci niste semne ca sa nu le incurci.winking

Sper ca ti-am fost de ajutor. Multa bafta.