| adela2012 a întrebat:

Heei, TPU! As dori sa imi dati niste idei de proiecte care ar fi benefice pentru societate si care sa fie facute in Bucuresti!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa introduca o activitate in care copiii de la 15 ani in sus sa planteze copaci in diferite zone fie in oras fie in afara. Aceasta activitate sa fie facuta intr-o sambata, si fiecare scoala/liceu sa aiba o anumita arie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proiecte de voluntariat, oriunde, oricand sunt mereu binevenite si binevazute de societate.