| Despot a întrebat:

Heeiii. Dau funda pentru asta :*.

Exista vreun site, pe care as putea posta o carte ce-am scris-o in calculator de 400 si ceva de pagini. As vrea sa o public, ca pe-o carte virtuala. Stiti careva.?

Răspuns Câştigător
| KRISTINAxo a răspuns:

Wattpad. acolo am vazut diverse povesti, pe capitole.

| Despot explică (pentru KRISTINAxo):

Mersi. Am mai avut cont acolo, multumesc ca mi-ai reamintit!

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce carte? Despre ce?

| Despot explică (pentru K0sti):

Scriu o carte. Daca vrei sa-ti fac rezumatul la ea, intra pe mine pe facebook. https://www.facebook.com/adda.andra3

| K0sti a răspuns (pentru Despot):

Nu vreau rezumat, voiam doar sa stiu despre ce e vorba si ce urmaresti prin publicarea ei. Doar popularizare sau si altceva?

| Despot explică (pentru K0sti):

Nu neaparat. Vroiam sa fac un fel de carte virtuala. Ca atunci cand citesti o carte online si rasfoiesti paginile. Nu stiu cum sa-ti explic exact.

| K0sti a răspuns (pentru Despot):

Nu inteleg! O carte o rasfoiesti oricum, indiferent ca e virtuala sau nu, ca de aia e carte. Am pus intrebarea cu un scop, pentru ca intentionez sa te ajut. O poti pune la mine pe forum. Problema se pune altfel, dupa cum ti-am spus mai sus. Doresti popularizarea ei banuiesc. Ca doar nu tu o publici si tot tu o citesti! Ca sa o citeasca si altii, trebuie sa afle de ea! Asta inseamna popularizare!

| Despot explică (pentru K0sti):

Stiu ce inseamna popularizare. M-am referit la faptul ca, as vrea ca si cartea mea sa apara asa! http://1cartepesaptamana.ro/eficienta-in-7-trepte-stephen-covey-online/ la asta m-am referit.

| K0sti a răspuns (pentru Despot):

Foarte bine! Urc-o pe Scribd si apoi ia legatura cu blogeri si poate reusesti sa gasesti pe cineva cu un site de cultura, in special de carti. Sigur gasesti pentru ca sunt. Vezi ca sunt grupuri multe de blogeri pe Facebook. O alta varianta ar fi sa-ti faci un site free pe Bloger sau Wordpress si sa ti-o publici singura!

| Despot explică (pentru K0sti):

Multumesc mult.

| K0sti a răspuns (pentru Despot):

Cu placere!