| anonim_4396 a întrebat:

Heey! Am nevoie de ajutor. Mi se ingrasa foarte repede părul sad, eu de obicei mă spăl k şampon şi după îmi dau k balsam [ şampon : syos şi balsam de la kalos] am încerkat şh fără balsam dar tot degeaba sad ultima dată m-am spălat joi, şi până azi, deja mi sa ˙îngrăşat, de abia 4 zile sad, şh e cam puţin, de fapt de ieri îl aveam aşa... vă rog spuneţi-mi ce să fac, ce şampon îmi recomandaţi sau ce tratamente, plss dau fundă + voot puppy dog eyes :*:X!

1 răspuns:
| Morenna10 a răspuns:

Calateste-ti parul cu ceai de musetel sau cu zeama de lamaie stoarsa in trei sperf de litru de apa.