| BlackRoseeforyou a întrebat:

Heey.I need heelp! Deci e posibil sa am ceva virusi pe laptop.dar nu stiam..si mi-am luat un nou stick deci l-am bagat in laptop si mi-a aparut ceva de "trashes" pe stick...e posibil sa am deja virusi pe stick? crying crying

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Trash inseamna gunoi, asadar probabil aveai niste fisiere temporare sau parti din alte fisiere. Foloseste un antivirus, sigur ca poti avea un virus pe stick, dar nu poate nimeni sa zica da sau nu. Poti de altfel sa faci o testare gratuita on-line, pe www.bitdefender.ro sau orice alt site al unui producator de sisteme de securitate.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca un antivirus si instaleaza-l.
Ex:Avira
http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

| LadykillerR a răspuns:

Doamneee... copila asta e proasta rau ma! Da tu, ti-o intrat virusi deja pe stick! Auzi ca "e posibil sa am ceva virusi pe laptop.dar nu stiam..." Exprimare de rahat. Pe langa ca pui 10 000 de intrebari la aceiasi tema (asta fiind a doua oara cel putin, care pui intrebarea asta stupida). Ai tu virusi in capul tau. Hai ia sticku, du-te in gradina si bate-l cu ciocanul ca isi revine laughing Sau uita-te atenta la el ca se sperie si virusii din el de tine big grin Funda? happy

| yootheskateitsmylive a răspuns:

Daca nu ai bagat nimic pe stick nu e posibil. Funda?puppy dog eyes

| BlackRoseeforyou explică (pentru yootheskateitsmylive):

Nu am bagat nimic pe stick.dar aparea un fisier"trashes" pe stick crying

| yootheskateitsmylive a răspuns (pentru BlackRoseeforyou):

Atunci nu ai dc sa te ingrijorezi.winking