| MrBa90 a întrebat:

Hehe, e destul de comica intrebare...
Dar pe cat de comica, pe atat de importanta este pentru mine.laughing)

Stiti vreo metoda mai buna de a auzi la vecinii de sub mine? laughing)
Am incercat faza cu paharul(din desene animate)... si nu a mers laughing)

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bianca_7577 a răspuns:

Pai, fireste ca nu a mers laughing peretele e prea gros ca sa auzi cu paharul, daca zici ca stau sub tine, incearca sa faci liniste mare in camera atunci cand vrei sa asculti, fara tv sau altceva zgomotos...nu stiu, oricum nu e frumos sa asculti la vecinihee hee

1 răspuns:
| Kenny a răspuns:

Lol u stalker