| gabrielle_1925 a întrebat:

Hei! Ajutati-ma va rog! Am scris intr-un document word 2003 si mi-a cazut curentul. Cand am redeschis calculatorul si apoi word-ul, am vazut ca programul nu salvase ca de obicei ceea ce scrisesem. Imi puteti da un program cu ajutorul caruia sa recuperez ceea ce am scris? Nu am apucat sa salvez nimic. sad Pls Help me!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Nu se mai poate face nimic in cazul tau. Singura solutie este sa rescri totul de la inceput.
O zi buna! happy