| ursulet0 a întrebat:

HEI! am si eu un program de modificat poze[photoinstrument]...cum pot salva pozele!? va rog! sarbatori fericite!:*

2 răspunsuri:
| zerozero a răspuns:

Ai incercat Ctrl+S?

| viatadecacatt a răspuns:

Si eu il am, trebuie sa iti faci cont ca sa poti sa salvezi pozele si eu nu am reusit pentru ca iti cere nun serial number nu stiu ce.
Eu le salvez facant poza la ecran:apesi pe butonu ala de pe tastatura Print screen SysRq, apoi copy &pasate in paint(sau photoscape) si o decupezi.eu asa fac si am renuntat sa imi fac cont pentru ca nu reusesc.