| ursulet0 a întrebat:

Hei! Am Umpik de mustata[puf], cum il pot da jos? cu crema epilatoare se poate? sau cu ce?

7 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Gasesti in magazine benzi epilatoare speciale si nu sunt foarte scumpe. Crema epilatoare eu nu as incerca sincer happy

| xibalba a răspuns:

Baiat/fata? Pt fete sunt benzi epilatoare in magazine pentru mustata de exemplu de la Strep.
Pt baieti nu stiu, barbieritul e solutia, probabil.

| albastrel a răspuns:

Nuuuuuuu, nu cu crema epilatoare pentru ca este ca si cum te-ai face cu bigul si peste ceva timp va creste ca a unui baiat big grin. Da fuguta la un salon si fa-te acolo, nu costa mult, in jur de 10 lei si te vei face cam o data la o luna jumatate big grin. Daca iti este rusine ia-ti benzi epilatoare si fa-te singurik acasa.bafta! aa si sa nu iti fie rusine pentru ca si noi fetele suntem oamenii si desi nu crezi si noi la fel ca baietii avem par pe tot corpul, dar nu este vizibil big grin.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca nu se vede lasa-l acolo. daca da mai bine du-te la un salon

| fsdfsd a răspuns:

Daca ai inca o varsta mica, te sfatuiesc sa nu te barbieresti, pentru ca mai tarziu o sa te barbieresti la saptamana, o sa iti creasca prea repede

| thegreenalien a răspuns:

Exista ceara special pentru asa ceva, daca ai pielea sensibila... salon happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceara eu asa am facut si acum nu mai am nimic si doare cateva secunde