| marinamiss2012 a întrebat:

Hei, buna TPU! as vrea sa va zic ca relatia mea cu iubitul meu nu prea merge bine. [ eu il iubesc cred ca si el dar aseara a fost o problema el m.a sunat si mi-a spus ca imi spune ceva dar sa promit ca nu ma supar. mi-a spus ca sa surutat cu o fata pentru ca, cineva i.a dat aceasta provocare... a fost cat pee`acee sa ne despartim pentru ca eu m.am suparat. as vrea statusuri pentru el prin care sa ii spun iubirea pe care i.o simt. va rog ajutati.ma happy dau funda:*

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu aveti mai mult de 14 ani daca raspundeti la provocari de genul.