| adela2012 a întrebat:

Hei! Chiar sub ochi, am o portiune de piele ce este mai mult umflata sau este ca un surplus de grasime, si la lumina se vede cel mai bine. Aveti idee ce este si cum as putea scapa de ea?

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Buna, ai putea merge la dermatolog este cel mai bun sfat,

| alexbit90 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa consulti un medic, cu vederea nu este de glumit... si nici nu cred ca ar fi bine sa urmezi sfaturi primite pe TPU.

Cred ca asa este cel mai bine, incearca sa nu folosesti sfaturi primite de la persoane neavizate. Incearca sa menti zona curata, spala cu apa rece de 2, 3 ori pe zi si cam atat asta pana ajungi la medic

Daca raspunsul meu te ajuta, ajuta-ma si tu, abonandu-te aici: www.youtube.com/channel/UCZ6DtFWGwrke1k3dm_PUpbg?sub_confirmation=1

Multumesc!