| anonim_4396 a întrebat:

Hei hai sa va spun ceva cred ca sunt vampir adica miau crescut doi dinti de sus foarte miri ma uit la gatul celorlalti am pofta de sange imi vine sa musc pe toti de gat si doi dinti sunt foarte ascutiiti va rog ajutati-ma?/Funda

Răspuns Câştigător
| VampDiaries a răspuns:

Si mie imi vine sa musc pe cineva de git citeodata dar n-am dinti ascutiti incearca sa te controlezi si nu spune la toata lumea fiindca vor ridede tine asta este doar pentru ca ai privit probabil Twilight sau Vampires Diaries spuneti in gind ca asta nu poate fi real si imagineazati daca vei musca totusi pe cineva nu doar acea persoana va suferi ci si rudele prietenii acelei persoane ok? sper ca te-am ajutat

| delia12isa a răspuns (pentru VampDiaries):

Nu m-am uitat in viata mea la un film cu vampiri

3 răspunsuri:
| KEric a răspuns:

Interneata'te la spitalu'9 si o sa scapi de orice problemalaughing

| Bardas_Alexandru_1997 a răspuns:

Daca noapte poti dormi e ok.Incearca sa te uiti in oglinda si spune-ti ca vampiri nu exista.Fa-ti o poza cu tine si gata.