| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Hei TPU.

Am comandat vineri, in jurul orei 15 si ceva, o tableta de la Media Galaxy. Cam in cat timp va veni? Sunt seriosi, adica comenzile vin in 24-48 de ore cum scrie pe site?

FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Buutu a răspuns:

Cel mai sigur vei primi comanda Marți, deoarece comenzile plasate după ora 16.00 sunt preluate a2-a zi, fiind Vineri comanda ta va fi prelucrată Luni, adică azi!
Fiind Vineri toată lumea cu capul la weekend și cum să termine mai repede munca sigur a fost pusă la comenzile plasate după ora 16.00 chiar dacă era 15 și ceva.