| ana072001 a întrebat:

Hei TPU, am o mare problema. Vorbeam la telefon cu o prietena si dintr-o data nu mi-a mai mers tochscreen-ul. Am un Sony experia E... ce sa fac? parintii o sa se supere daca afla ca l-am stricat fiindca il am de foarte putin timp...
P.S. as vrea sa-l repar pana la 3, cand vin ei acasa, dar cel mai bine as vrea sa-l repar pana la 10 cand ma suna mama ca sa nu se ingrijoreze ca nu am raspuns
Ajutati-ma cat mai urgent, va rog (fundita)

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

S-a stricat in timp ce vorbeai la telefon. CARE ESTE VINA TA? Poate erai transpirata, dar nu cred ca din cauza asta.

| PopAdrian a răspuns:

Scoate bateria, las-o 5 minute sa se racoreasca tot telefonul si apoi pune-o la loc. Sper sa ajute cat de cat happy