| RamonaG12 a întrebat:

Am o pagina. Si am sters-o din greseala... Pot sa o recuperez? Daca da, cum? Va rog frumos sa-mi raspundeti repede. Dau funda celui mi bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

CAnd stergi o pagina trebuie sa astepti 14 zile ca ea sa se stearga, daca nu a trecut aceste zile poti sa o recuperezi. Iar daca au trecut nu mai ai cum.

| RamonaG12 explică (pentru CatalinLaurentiu02):

Pai au trecut. Eu am vrut sa o sterg demult. Si dupa m-am razgandit. Si acum nu stiu ce am facut si am sters-o... pfff sad Deci nu se mai poate face nimic? sad Multumesc de raspuns happy

| CatalinLaurentiu02 a răspuns (pentru RamonaG12):

In partea dreapta sus ai ceva rotund (Seting) SI vezi daca iti apare acolo: FOloseste facebook-ul ca si : Numele paginii. Daca iti apare dai click pe ea si vezi daca te lasa sa o faci publica

| RamonaG12 explică (pentru CatalinLaurentiu02):

Stiu si eu, am experienta in pagini... nu nu imi apare.