| didi12 a întrebat:

Am o problema cu messengerul.Imi intra cineva in lista,eu ii dau accept,si apoi imi arata persoana respectiva in Adress Book.Bun,dau click pe ea si in fereastra in care vorbim imi apar doua optiuni:"Add User" si "Ignore User".Eu dau pe Add user,si incerc sa bag id-ul in lista, si imi da eroare(The was an error in the server while trying to add a contact.Please try again). Habar n-am ce are, s-a intamplat chestia asta cu 3 id-uri.E ca si cum eu nu le-as da accept in lista, cand de fapt eu le dau! Intrebarea mea e: Care credeti ca e problema?

1 răspuns:
| NoHope10 a răspuns:

Ai acceptat prea multe id-uri si a dat eroare.Asteapta 24 de ore si incearca iar big grin