| Andreea_7289 a întrebat:

Am si eu o problema... am un aparat Cannon si m-i s-a blocat obiectivul. ce as putea sa-i fac?

Urgent! Fundaa!

Răspuns Câştigător
| noname_1435 a răspuns:

Buna! Ma numesc Cristi si am avut si eu un aparat digital numai ca nu era cannon ci Samsung si la fel s-a blocat obiectivul si cind l-am dus la reparatie mi-au zis aceia ca ca sa-l repar o sa-ma coste ca cica costa mai mult decit aparatul in sine piesele si mi-au zis ca nu face sa-l repar si mai bine imi iau unul nou asa ca eu ti-as spune sal duci la reparat si sa vezi ce iti spun aia...bafta si poate nu uiti de fundita