| KiddaBăă a întrebat:

Am un Nokia 5230 și încerc să îmi pun niște teme pe el, dar nu merge. De ce oare? Cei care au avut această problemă, să mă ajute și pe mine. Fundă. :3

12 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Poate nu sunt compatibile temele incearca sa iei teme de pe siteu asta si vezi http://www.zedge.net

| KiddaBăă explică (pentru claudiu11re):

Exact de acolo le downloadez. Dar este de la telefon cred eu.

| claudiu11re a răspuns (pentru KiddaBăă):

Nu stiu ce sa zic eu de acolo imi downladez si imi merge

| Heythere a răspuns:

Heii. Am avut si eu odata un Nokia e66.Si nu mergea la inceput.Dar am umblat pe acolo si dupa ce le-am bagat intelefon, am mai umblat pe acolo si le-am instalat nu mai stiu exact sad.S-ar putea ca asta sa fie problema. Trebuie sa le instalezi din telefon. (:... Scuze ca nu pot sa te ajut mai multt blushing

| Heythere a răspuns:

Le downloadasem eu odata de pe ceva.un site cu nokiia nu mai stiu :d

| KiddaBăă explică (pentru Heythere):

Îți poți aduce aminte te rog? happy

| Heythere a răspuns (pentru KiddaBăă):

Am sa incerc :*. O sa intreb pe cineva si iti zic happy

| KiddaBăă explică (pentru Heythere):

Ok, mulțumesc :*.

| Heythere a răspuns (pentru KiddaBăă):

Uite am gasit intra aici. mobile9.com Sper sa gasesti ce cauti. Bafta :*

| KiddaBăă explică (pentru Heythere):

Nu cred că este de la site o.o. Sunt sigură că este din telefon. În fine, nu mă mai complic laughing.

| Heythere a răspuns (pentru KiddaBăă):

laughing. Atunci sorry :d.

| DennyD13 a răspuns:

Buna! Incearca asa: MENIU-Setari-Manager aplicatii-Setari instalare- Instalare Programe: Toate-Verif. certi. conectat: DEzactivat! Sper ca te-amn ajutat, pa!