| andreeamihele a întrebat:

Hei TPU.! As avea o intrebare : Saptamana viitoare merg la o nunta, am o rochie albastra-verzui. ce culori as putea folosii la machiaj?

Răspuns Câştigător
| Kodokuna a răspuns:

Ai putea folosi verde sau albastru, nuante care sa se asorteze cu rochita, dar ai putea folosi si maro sau putin negru, ca sa fie mai dramatic happy Chiar ai putea sa le combini pe toate astfel incat sa arate bine. Nu cred ca un ruj roz s-ar potrivi, incearca rosu sau rosu deschis.

2 răspunsuri:
| gazza01 a răspuns:

Foloseste negru si buzele roz happy se poarta din nou combinatzia asta! Distractzie placuta!

| GatitulMiresei a răspuns:

Rosu coral sau roz