| adrili10 a întrebat:

HEI TPU ce este pana la urma cu Steaua Bucuresti ma merge in champions ligue. >FUNDA

Răspuns Câştigător
| xEndlessLove a răspuns:

Cei de la UEFA au deschis o ancheta impotriva Clubului pentru aceea treaba cu "Valiza" si va urma ca pe 21.o6. 2013 sa ancheteze cazul si pe 24.o6. 2013 sau chiar pana pe 31.o6. 2013 sa de-a verdictul. Eu una cred ca va juca si sper din tot sufletul. Iti voi spune si motivul de ce cred acest lucru. In 2008 premierea era legala si multe cluburi din Turcia si alte tari faceau acest lucru. Noi am premiat niste jucatori ca sa joace corect. In niciun caz nu este blat, precum cei de la Fener care au blatuit peste 15 meciuri. Sper ca te-am ajutat. Deci ai face bine sa crezi in Steaua ca va juca in CL!

2 răspunsuri:
| BogdanAe80 a răspuns:

Da pana la urma merge in champions ligue

| adrili10 explică:

Esti sigur
?