| ClaraLove a întrebat:

Hei TPU, cine are conquiztador si i-a fost interzis sa vorbeasca in chat(zambet taiat) cum ati scapat din aceasta belea?

Răspuns Câştigător
| Safire17 a răspuns:

Chat-ul interzis sa ia daca :

1. Ai vorbit urat
2. Ai facut flood (lucruri care se repeta sau cuvinte fara inteles)
3. Ai fost off-topic (tu vorbesti despre altceva, iar pe chat se vorbeste altceva
4. Ai facut flirt (invitatiile la chat privat sunt strict interzise. Pentru asemenea lucruri, ai la dispozitie ChatAdor si ChatPrivat)

Daca ai bann pe X zile, trebuie sa te loghezi zilnic, pentru cate zile iti cere. Daca ai bann pentru X jocuri, nu ai altceva de facut decat sa le joci (poti sa intri cate zile vrei ca tot nu te deblocheaza, si, in cel mai rau caz, iti sa pedeapsa si mai mare pentru ca ai dat dovada ca nu iti place sa joci)

Pentru mai multe informatii privind Conquiztador, contacteaza Help, pe prima pagina, in partea de sus a ecranului

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa aproximativ 5 jocuri poti vorbi sau depinde de moderator ce restrictie ti-a dat

| brutmunt a răspuns:

Pai trebuie sa te tot joci sau daca cumva ai scris ceva urat la o persoana atunci trebuie sa astepti vreo 2 saptamani.Multe nororc la jucat.

| Sid23 a răspuns:

Pai trebuie sa joci 5 zile la rand.^^ trebuie sa iti pastrezi activitatea pe conquiztador. spor la jucat.happy