| Kristina092 a întrebat:

Hei, TPU! Dacă am fost martoră la cununia cuiva anul trecut, iar in acest an imi schimb buletinul, se va intampla vreo procedura in legatura cu acea cununie?

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu.
La banca si la serviciu trebuie sa iti actualizezi datele cu caracter personal (te duci cu buletinul nou)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are ce ai facut acum 1 an cu schimbarea actului de identitate?

| AdrianJderu a răspuns:

Cununie și schimb de buletin: Schimbarea buletinului nu afectează statutul tău în legătură cu cununia martorului. Totuși, asigură-te că informațiile tale personale sunt actualizate în registrele relevante.
★彡━━━━━━━━━━━━━━━彡★
? Surpriză activă?! https://www.gemis.ro/tombola