| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, după aproape o lună de zile, am dat ghipsul jos de la mâna.

Întrebare: este normal să mai am unele fluctuații la mână unde am avut ghipsul? Adică unele dureri pe la degete, încheietură?

Ofer funda.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai dat jos la recomandarea medicului sau l-ai dat ca asa ai vrut tu? De obicei ghipsul se tine o luna si jumatate.

| Vântulalb a răspuns:

Fluctuatii?!
Medicul care ti-a dat jos ghipsul, cand te-a consultat ce a zis?
In alta ordine de idei, mi se pare putin "aproape o luna".

Răspuns utilizator avertizat
| Vântulalb a răspuns (pentru Laurentiujr):

Si totusi, medicul ce a spus? Sau l-ai dat jos singur si prea devreme?