| BadSirChaos a întrebat:

Hei TPU,eu si cu un prieten vrem sa ne facem youtubări de Minecraft,daca reusim ceva, care ar fi cel mai bun sponsor pentru incepatori? eu stiu, sa ne dea licente ca sa facem mai multi subscriberi cu give away

2 răspunsuri:
| tioan a răspuns:

Din cate stiu eu pe youtube nu exista sponsori de incepatori. Trebuie sa faceti in asa fel incat sa va placa lumea, sa primiti subscribe si toate cele, apoi sponsorii o sa va caute.

| AdrianBogdan a răspuns:

Eu zic sa strangeti 5k sau 10k de subscriberi, iar apoi puteti apela la kinguin sau machinima, nu prea aveti sanse sa gasiti vreun sponsor la inceput happy.