| Luck19 a întrebat:

Hei TPU
M-a puteti ajuta cu o problema de minecraft
As vrea sa joc minecraft cu un prieten si nu pot
Sa nu uit sa mentionez:el are 32bit
Eu am 64bit
Folosim hamachi dar nu Stiu cum sa jucam pe o lume creata de el sau de mine
Eu cred ca e problema ca el are 32 bit si eu 64bit
MS FUNDA ********

1 răspuns:
| Anonymous20 a răspuns:

Salut! Să ştii că nu este îneapărat problemă cu biţii! Poate că prietenul tău (sau chiar tu), nu a introdus la "server.properties" ip-ul de la hamachi!
Introduceţi-l şi o să meargă (ar trebui), şi dacă tot nu merge, creaţi o conexiune din hamachi cu id şi pass, iar el v-a trebui să se conecteze cu ele! Sper că am fost de ajutor, baftă!