| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, mi-am cumpărat astăzi instalatie tip turturi, în total 16 turturi.
Cum as putea să-i montez pe balcon în exterior? Cu ce aș putea să îi lipesc?
Mentionez ca acum am 7 instalații de Crăciun.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pui holsuruburi si o agati de ele. Cu ce ai vrea sa o prinzi? Cu lipici, cu scotch sau cu scuipat? Daca ai balustrada la balcon, o poti prinde si cu bucati de sarma izolata, rafie, sfoara pentru ambalaj. Dar daca nu ai e normal sa dai gaura cu bormasina, pui dibluri de plastic si in ele pui holsuruburi.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-i potilipi ca se dezlipesc. Holsuruburi cu o masina de gaurit.

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru Laurentiujr):

Pui holsuruburi si o agati de ele. Cu ce ai vrea sa o prinzi? Cu lipici, cu scotch sau cu scuipat? Daca ai balustrada la balcon, o poti prinde si cu bucati de sarma izolata, rafie, sfoara pentru ambalaj. Dar daca nu ai e normal sa dai gaura cu bormasina, pui dibluri de plastic si in ele pui holsuruburi.