| AleAlecS a întrebat:

Hei TPU mi-am luat Google Chrome si nu merge,trebuie sa-mi fac cont google, dar nu merge si fara cont?

6 răspunsuri:
| AlexX a răspuns:

Lol poate nu sti sa il folosesti... keep trying!

| bruuu a răspuns:

Merge si fara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu mearga Chrome? Ce iti spune?
Eu il folosesc fiindca are multe optiuni care ma ajuta. Nu cred ca inteleg la ce fel de cont te referi. Google Chrome merge bine singur si sigur.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Chrome-ul il poti folosi chiar daca nu ai cont Google.
Dar de ce nu merge?
sad

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Sall google chrome il poti folosi si fara sa iti faci cont, trebuie sa mergi la setari si sa modifici pagina de pornire ex:google
daca chiar vrei sa iti faci cont poti sa iti faci, e gratuit

| Exio a răspuns:

Nu porneste?