| Sonyaaynos a întrebat:

Nu am probleme cu cosurile, am un ten curat dar fruntea ma omoara.Majoritatea cosurilor imi ies pe frunte..si nu stiu ce sa fac ca sa dispara! ajutoor! funda

5 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

Daca ai breton, de asta se fac, parul pe fata nu e bun

| AndraBrr a răspuns:

Si eu am aceeas problema. eu am avut breton dar nu mai am acum si tot nu mi-au disparut de aproximativ o luna am fata libera, dar mama mea zice ca se mai fac si de la prea multe bomboane!winking reaal (adevarat)?

| LoVe_4024 a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara Zineryt e foarte bun l-am folosit si eu am avut aceeasi problema ca tine! costa 30 lei

| LoVe_4024 a răspuns:

Funda?