| DouaPuncteD a întrebat:

Hei TPU, salut. O intrebare de curiozitate doar :
... #... Daca vi s-ar acorda ocazia unica sa va alegeti o tara respectiv oras din lume in care sa va duceti si sa locuiti o saptamana care ar fi acela/aceea? Unde ati vrea sa va duceti? ce ati alege? kiss

Răspuns Câştigător
| Dreamy a răspuns:

Peste tot

32 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Polul Nord. De ce? Coruptia ingheata acolo. happy

| yumeee a răspuns:

Miami.
E mereu cald, nu există iarnă laughing day dreaming

| mmary a răspuns:

Cred ca India.thinking Imi place foarte mult tara aceasta pentru cultura si religia lor, pentru felul in care stiu sa dea magie si celui mai marunt lucru, pentru atitudinea pozitiva a oamenilor si pentru modul lor liber de a se exprima. Sper ca acest lucru sa nu rmana doar o dorinta pe viitorhappy Frumoasa intrebarewinkingkiss

| BiwCupcake a răspuns:

Paiii... japoniahee hee pentru ca ador acea tara si as vrea sa ma plimb prin sutele de magazine cu haine gen harajuku love struck si as vrea sa vad diferenta dintre romani si japonezi happy >big grin

| tpuu a răspuns:

Cred ca Las Vegas straight face

| oanecorleone a răspuns:

Nu am neaparat un oras sau o tara anume.Eu as merge undeva pe o insula exotica sa scap putin de Romania dar cu siguranta nu m-as stabili acolo deoarece nicaieri nu-i ca acasa.

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Coreea-seul
sau
Spania-Barcelona
sau
Japonia-tokio
dar de preferabil prima varianta:X

| αŁз a răspuns:

Aş Vrea să maă Duc in NewYorkday dreaming
Sau In tOkiosmug
tu?batting eyelashes

| さいゆき a răspuns:

Pai as alege ca si tara America si Japonia. Iar ca oras Tokyo, New York sau Los Angeles.

| Akid a răspuns:

New York!
u?

| cryssa a răspuns:

thinking
los angelessmug b-)

| Loveisin a răspuns:

Croatsiaaa =x
Greciaaa=x
Germaniaaa=x
Elvetiaaa=x

| Nameツ a răspuns:

Paris...

| DouaPuncteD explică:

Newyork

love struck

| BeBebuu a răspuns:

In America sau Frantalove struck

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Las Vegas

| theprettyreckeless a răspuns:

Japan happy

| Larysa13 a răspuns:

Franta/paris

| HellYeahChristine a răspuns:

Tokyo,Japan :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Franta paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Montreal(Canada).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu locuiesc in Franta(este frumos aici)dar unde as vrea sa locuiesc este in Bilbao(Spania)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hawaii...daca nu s-ar scufunda insula din cauza vulcanului laughing

| r2d2 a răspuns:

Tokyo forever! \m/

| Denisa_7218 a răspuns:

Buna DeEa! dupa parerea mea, eu as alege intre Germania(orice oras este bun) sau America De Nord(Chicago.eu prefer acest oras pentru ca si unchii mei stau acolo, dar in primul rand e super tare si poti invata engleza usor)! Bafta!

| Alexxa10 a răspuns:

Dubai

| Scumpitza a răspuns:

Paris...

| Butterfly9 a răspuns:

Paris,Londra,Spania,Franta

| xoxoem a răspuns:

Sunt foarte multe locuri unde m-as duce sa locuiesc cu drag dar daca ar fi sa aleg as alege Statele Unite - New York.