| mihaela2808 a întrebat:

Stiti cum pot sa iau niste melodii pe un CD prin nero?

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Cun adica sa iei niste melodii pe un cd? Sa le pui pe un cd? Asta e usor, intri in nerro --> write sau burn cd, ca nu stiu cum scrie, apoi alegi fisierele, dai burn si atat.
Daca vrei sa stergi melodiile de pe un Cd, nu se poate, decat daca pe acel cd este scros Rewritable, si poti sa le stergi cu nero backitup.
Daca vrei sa copiezi melodiile de pe cd in pc, selectezi melodiile toate tinand click dreapta si selectandule, apoi dai click pe Copy, te duci in folderul in care vrei sa le copiezi, dai click dreapta, si dupa paste.
Cred ca la una din variantele astea te refereai.

| ioanamonica a răspuns:

Bagi cd-ul deschizi nero, apoi folderu de unde vrei sa iei muzica, alegi muzicile, cand termini de ales dai Burn si gata.sau tragi muzicile in nero

| eusebiu24 a răspuns:

E piraterie.dar oricum...intri in nero dai pe burn disk alegi fisierul si dai pe burn...p.s cel mai important e CD

| eusebiu24 a răspuns:

Intrati pe http://metin.freeforums.org/index.php,facem o comunitate de jucatori de metin si nu numai:D..mai vb pe chat:D...mai scriem un subiect>>>mai banam:)) glumesc