| DreamersRO a întrebat:

Hei,TPU! Stiu ca am mai pus intrebari pe tema asta, insa am o problema cuidata la driver-ul de sunet.Nu am gasti nicio solutie pe net.
In primul rand, nu imi merge microfonul. Daca tin 2-4 minute fara sa se auda un sunet,se aude un pocnit in boxe, iar microfonul functioneaza 1-2 secunde,iar la Sound Manager imi apare ca sunt conectate si boxele si microfonul, insa doar 1-2 secunde.Sa fiu mai explicit:daca intru in Sound Manager in timp ce ascult o melodie sau orice, se vede asa: http://s1292.photobucket.com/......2.png.html daca stau 2-4 minute fara ca sa se auda un sunet,la Back Panel,intrarile roz si verde imi apar ca sunt conectate.
Altceva este ca daca imi deconectez castile sau boxele,la Sound Manager imi ramane la fel ca in imaginea de sus.
Altceva este ca,de fiecare data cand deschid boxe, se aud niste sunete ciudate.
Va rog ajutati-ma! E de la driver sau placa de sunet?
Multumesc!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Suport online si remote aici: http://www.epasystems.ro/