| TheBlackEmo a întrebat:

Hei TPU,sunt baiat si vreau sa îmi fac gaura în ureche pentru pierce,dar am o întrebare, trebuie sa port ceva medicinal dupa ce îmi fac gaura?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie ales bine pierce-ul pe care vrei sa ti-l pui in ureche.Si dupa ce iti faci gaura trebuie pus.Altfel se astupa singura si va trebui sa o faci din nou.

| Weider a răspuns:

Dupa ce ai facut gaura si ai pus pierce, din cand in cand sa mai dai cu spirt ca sa se dezinfecteze, 2-3 ori pe zi.