| Pufo_4053 a întrebat:

Hei TPU vreau sa stiu un lucru:
Deci daca am un status pe mess, iar dupa aia ies dupa id, cand intru iar imi arata la status "Shared...( si ce status am avut)" si nu stiu cum sa fac sa nu mai apara asta, ca nu vreau sa imi pun mereu un status ca sa nu mai apara cel anterior.
Mulumesc anticipatkiss

1 răspuns:
| LadyAdda a răspuns:

Dai la messenger-datele contului meu-te duce pe pagina de internet si acolo iti arata profilul tau si ce ai postat si poti sa le dai delete. data viitoare cand mai pui un status ai un pic mai jos postare pe messenger facebook si inca ceva lasi bifata doar messenger.