| 33lasuta a întrebat:

Hei TPU vreu sa vorbesc engleza fluent cat de repede se poate imi spuneti un truc

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Exact asta am vrut sa-i zic si eu, se pare ca nu am fost suficient de rapid. laughing

Si acum vorbind serios. Ce truc ai vrea? Iti trebuie cel putin un an doi ca sa inveti dictionar, expresii si gramatica si iti mai trebuie inca un an-doi, de practica, adica sa comunici in limba engleza aproape non-stop. Asta fiind cam cel mai scurt timp in care poti sa inveti sa vorbesti fluent o limba. Unii fac facultati de litere ca sa invete limbi straini si tu crezi ca sunt ceva trcuri cu care sa poti face asta asa, out of the blue? happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hocus pocus.